Listed today

1 room apartment of 35m² in Oslo

0280 Oslo, Norway

13 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lys moderne studioleilighet med stor terrasse Bestum, Ullern

Lys moderne studioleilighet med stor terrasse Bestum, Ullern Leilighetene ligger i eget bygg på Bestum, Ullern. Kort vei til sentrum samt sentralt i forhold til sentrum, Skøyen, Lysaker og FornebuStor terrasseLeilighetene har vannbåren varme med ute følere som regulerer temperaturen automatisk. Utstrakt bruk av downlights etc. Til leilighetene følger vaskemaskin, tørketrommel, oppvaskmaskin etc. Til leilighetene følger også egen bod.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

13 500 kr

Price per m²

386 kr

Map

The listing is located at 0280 Oslo, Norway

Loading map