Listed yesterday

1 room apartment of 57m² in Oslo

0576 Oslo, Norway

19 900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lys 2-roms i toppetasje – solrik veranda, heis og sentral beliggenhet i Oslo!

Lys 2-roms i toppetasje – solrik veranda, heis og sentral beliggenhet i Oslo! Romslig og delvis møblert 2-roms leilighet på 57 kvm leies ut fra 1. august.Sentral og rolig beliggenhet med kort vei til sentrum og kollektivtransport. Leiligheten har en solrik veranda, heis og billige fellesutgifter.Leiligheten ligger i et moderne og velholdt bygg sentralt i Oslo, med gangavstand til sentrum og kort vei til alle byens fem t-banelinjer. Den har en praktisk og luftig planløsning, god oppbevaringsplass, og en veranda med ettermiddagssol. Perfekt for et par eller en enslig person.Areal: 57 kvmEtasje: 5. etasje med heisOvertakelse: 1. augustLeieperiode: Langtidsleie, minimum 1 år, gjerne lenger.Innhold:Entré/gangSeparat garderobe/bod Flislagt badÅpen og romslig stue- og kjøkkenløsningSoveromStor, solrik verandaStor bod til oppbevaring i 1. etasjeLeiligheten er delvis møblert og inneholder blant annet:TV og TV-benkBokhyllerGarderobeskap i både gang og soverom, samt annen oppbevaringsplassOppvaskmaskinBrannalarmer og brannslukningsutstyrRelativt ny vaskemaskin, som etter avtale kan kjøpes av nåværende leietakerI tillegg til husleien kommer utgifter til:InternettTV-abonnementRadiatorvarmeVarmtvannFellesutgifter (vask av fellesarealer, snømåking, vaktmestertjenester osv.)Dette er faste kostnader og fellesutgifter som jeg som eier betaler hver måned. Total månedlig leie blir derfor kroner 22 900,-.Kostnader utover den totale husleien:Strømforbruk (kun elektrisitet). Det opprettes en egen strømavtale i leietakers navn. Strømkostnadene pleier å ligge på cirka kroner per måned, avhengig av forbruk.Parkering:Det følger ikke med fast parkeringsplass, men det er mulig å leie plass i sameiet.Dyrehold:Dyrehold kan tillates etter avtale, med forbehold om at det ikke gjelder store hunder eller dyr som kan skade parkettgulvet.Beliggenhet:Leiligheten har en attraktiv, sentral, men rolig beliggenhet. Gangavstand til Oslo sentrum, samt kort vei til butikker, treningssentre, kaféer og kollektivtransport. Deriblant alle byens 5 t-banelinjer.Kun seriøse henvendelser:Ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

57 m²

Price

19 900 kr

Price per m²

349 kr

Map

The listing is located at 0576 Oslo, Norway

Loading map