Listed today
1476 Rasta, Norway
23 500 kr / month
LØRENSKOG/VESTPARKEN:  3-ROMS PÅ 87 M2  - HAGE - GARASJEPLASS - SENTRALFYRING Nyere og moderne 3-roms leilighet fra 2016. Boligen har 2 balkonger på grunnplan. Parkeringsplass i garasje med heis til leiligheten. Leiligheten har gode lagringsplasser i fine garderobeløsninger, innvendig bod og sportsbod i kjeller.Sentralfyring: Sentralfyring inkludert i husleien (inkluderer gulvvarme). Egen strømavtale tegnes av leietaker.Beliggenhet:Beliggenheten er svært sentral med beliggenhet rett ovenfor Lørenskog storsenter, samtidig er det kort vei til marka. Sentral leilighet med gangavstand til servicetilbud og kollektiv transport.
LØRENSKOG/VESTPARKEN:  3-ROMS PÅ 87 M2  - HAGE - GARASJEPLASS - SENTRALFYRING Nyere og moderne 3-roms leilighet fra 2016. Boligen har 2 balkonger på grunnplan. Parkeringsplass i garasje med heis til leiligheten. Leiligheten har gode lagringsplasser i fine garderobeløsninger, innvendig bod og sportsbod i kjeller.Sentralfyring: Sentralfyring inkludert i husleien (inkluderer gulvvarme).
Egen strømavtale tegnes av leietaker.Beliggenhet:Beliggenheten er svært sentral med beliggenhet rett ovenfor Lørenskog storsenter, samtidig er det kort vei til marka. Sentral leilighet med gangavstand til servicetilbud og kollektiv transport.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
87 m²
Price
23 500 kr
Price per m²
270 kr
The listing is located at 1476 Rasta, Norway
Loading map