Listed yesterday
0284 Oslo, Norway
19 900 kr / month
Lilleaker - Pen 2 roms med parkeringsplass. Møblert. 2 boder. Vestvendt balkong. Varmtvann inkl. Ledig omgående! BeskrivelseInnholdVelkommen til Lilleakerveien 32!Verdt å merke seg:• Alle flater, tak, lister, vegger og dører malt• Ny laminat i stue og soverom• Ny belysning I alle rom• Plissegardin I 3 vinduer på stue• Satt inn ny TV-benkDette er en stor og luftig 2-roms leilighet på 50 kvadratmeter, med en gjennomtenkt planløsning og god romfølelse. Leiligheten fremstår som flott, moderne og romslig, med gode møbleringsmuligheter i både stue og soverom.Det medfølger to boder, en stor og romslig, og en litt mindre for rikelig oppbevaringsplass. Varmtvann og parkering er inkludert i leien.BeliggenhetINTERESSERT I VISNING OG / ELLER MER INFORMASJON?Send meg en e-post homayon. med litt informasjon om deg/dere som er interessert, samt eventuelle spørsmål, så tar jeg
Lilleaker - Pen 2 roms med parkeringsplass. Møblert. 2 boder. Vestvendt balkong. Varmtvann inkl. Ledig omgående! BeskrivelseInnholdVelkommen til Lilleakerveien 32!Verdt å merke seg:• Alle flater, tak, lister, vegger og dører malt• Ny laminat i stue og soverom• Ny belysning I alle rom• Plissegardin I 3 vinduer på stue• Satt inn ny TV-benkDette er en stor og luftig 2-roms leilighet på 50 kvadratmeter, med en gjennomtenkt planløsning og god romfølelse.
Leiligheten fremstår som flott, moderne og romslig, med gode møbleringsmuligheter i både stue og soverom.Det medfølger to boder, en stor og romslig, og en litt mindre for rikelig oppbevaringsplass. Varmtvann og parkering er inkludert i leien.BeliggenhetINTERESSERT I VISNING OG / ELLER MER INFORMASJON?Send meg en e-post homayon. med litt informasjon om deg/dere som er interessert, samt eventuelle spørsmål, så tar jeg
Property type
apartment
Rooms
1
Size
52 m²
Price
19 900 kr
Price per m²
383 kr
The listing is located at 0284 Oslo, Norway
Loading map