Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 95m² in Lillesand

4790 Lillesand, Norway

10 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Leilighet til leie i Engekjerr - 10500 kr pluss strøm

Leilighet til leie i Engekjerr - 10500 kr pluss strøm Stor og lys sokkelleilighet på 95 m² – barnevennlig og attraktivSmåbarnsfamilie leier ut vår romslige sokkelleilighet. Leiligheten holder en god standard med praktiske løsninger, perfekt for et par, en liten familie eller venner som ønsker god plass.Leiligheten er ledig fra midten av juni.Innhold og standardLeiligheten har en god planløsning og inneholder:Stue: Stor og lys stue med god plass til både sofagruppe og spisestue.Kjøkken: Separat, funksjonelt kjøkken.Soverom: To romslige soverom med gode oppbevaringsmuligheter.Vaskerom & boder: Eget vaskerom med to tilknyttede småboder for ekstra lagring.Uteplass: Fin og solrik terrasse – perfekt for varme sommerdager.Oppvarming og fasiliteterBoligen er lun og komfortabel året rundt med flere oppvarmingskilder:VarmepumpeVedovnVarmekabler i gulvLeievilkårMøblering: Leiligheten kan leies ut umøblert eller delvis møblert etter avtale.Husordensregler: Vi ønsker et rolig bomiljø. Røyking innendørs og festing er ikke tillatt.Overtakelse: Leiligheten er ledig fra midten av juni 2026.Månedsleie: 10500 kr pluss strøm, egen strømmåler.Er du/dere vår nye nabo?Vi ser etter pålitelige leietakere, helst langtidsleie. Send oss gjerne noen ord om deg selv/dere her på finn som inkluderer:Hvem dere er (alder, jobb/studier).Hvor mange som skal bo i leiligheten.Referanser fra tidligere leieforhold.Ønsket leieperiode og overtakelsesdato.Vi gleder oss til å høre fra dere!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

95 m²

Price

10 500 kr

Price per m²

111 kr

Map

The listing is located at 4790 Lillesand, Norway

Loading map