Listed yesterday
0487 Oslo, Norway
24 000 kr / month
Leilighet til leie Grefsen, nær Trikk og Buss til alle retninger. Storo senter, BI. Egen hage i blindvei : Flott leilighet i u. etg. i nyere enebolig i blindvei. Egen inngang. Gulvvarme og fliser over hele leiligheten. Bad 16 kvm. Egen hage med sitteplass. To minutter til t-bane/trikk Storo, kun få min. til Storo shoppingsenter og kun 7-10 min til BI Nydalen. Passer for to mannlige studenter, IKKE RØYKERE. Max 2 personer. Ikke husdyr ! Veldig nære tur/rekrasjonsmuligheter ved Skeidbanen og Muselunden. Solemskogen i nærmiljø. P-plass utenfor port. Sykkel carport. Alt klart til å koble til Fiber bredbånd nett og TV tilkobling/ kabel . Ikke ink. Egen bi strøm måler, betales a konto pr. mnd. Hus eiernes leiekontrakt, med rett til fornyelse etter avtale. Komfyr er ink. og er på plass. Ved senere innflytting, mulig noe oppgradering. REFERANSER MÅ SENDES I FORKANT!VISNING ETTER AVTALE, mandag og tirsdager etter 18.00
Leilighet til leie Grefsen, nær Trikk og Buss til alle retninger. Storo senter, BI. Egen hage i blindvei : Flott leilighet i u. etg. i nyere enebolig i blindvei. Egen inngang. Gulvvarme og fliser over hele leiligheten. Bad 16 kvm. Egen hage med sitteplass. To minutter til t-bane/trikk Storo, kun få min. til Storo shoppingsenter og kun 7-10 min til BI Nydalen. Passer for to mannlige studenter, IKKE RØYKERE. Max 2 personer. Ikke husdyr ! Veldig nære tur/rekrasjonsmuligheter ved Skeidbanen og Muselunden.
Solemskogen i nærmiljø. P-plass utenfor port. Sykkel carport. Alt klart til å koble til Fiber bredbånd nett og TV tilkobling/ kabel . Ikke ink. Egen bi strøm måler, betales a konto pr. mnd. Hus eiernes leiekontrakt, med rett til fornyelse etter avtale. Komfyr er ink. og er på plass. Ved senere innflytting, mulig noe oppgradering. REFERANSER MÅ SENDES I FORKANT!VISNING ETTER AVTALE, mandag og tirsdager etter 18.00
Property type
apartment
Rooms
2
Size
78 m²
Price
24 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garden
Yes
Price per m²
308 kr
The listing is located at 0487 Oslo, Norway
Loading map