4706 Vennesla, Norway
9 500 kr / month
Leilighet Hybel leilighet på ca 60 kvadrat til leie… sentralt på Moseidmoen. Gangavstand til butikk, buss , sentrum, å turløyper. Stor utendørs terrasse,Pris 9500,- pr måluss strøm Depositum 19000,- Ta
Leilighet Hybel leilighet på ca 60 kvadrat til leie… sentralt på Moseidmoen. Gangavstand til butikk, buss , sentrum, å turløyper.
Stor utendørs terrasse,Pris 9500,- pr måluss strøm Depositum 19000,- Ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
62 m²
Price
9 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Terrace
Yes
Price per m²
153 kr
The listing is located at 4706 Vennesla, Norway
Loading map