1 room apartment of 33m² in Moss

1531 Moss, Norway

10 499 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

LEILIGHET MED EGEN INNGANG I SENTRUM - INKLUDERT PARKERING - LEDIG FRA 01-06-2026

LEILIGHET MED EGEN INNGANG I SENTRUM - INKLUDERT PARKERING - LEDIG FRA LEDIG 1 JUNI 2026Sentralt beliggende i Moss.Leiligheten er renovert i senere tid med nye gulv/vegger og har egen privat inngang.Kort vei til jernbane, ferge, buss og byens fasiliteter.Lys og romslig leilighet i første etasje med stor stue, kjøkken og sovealkove med bredde på 160cm.33 kvmRøyking tillates ikke i leiligheten, 3 mnd forskuddsleie - Kommunal/NAV garanti aksepteres dessverre ikke.Parkeringsplass for en personbil er inkludert i leien.Leietaker må tegne eget strøm og internet abonnement.Send gjerne en henvendelse med litt informasjon om deg selv. Henvendelser uten fullt navn og tlf nr besvares dessverre ikke da pågangen er stor.Visning etter avtale.Husdyr er dessverre ikke tillatt.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

33 m²

Price

10 499 kr

Price per m²

318 kr

Map

The listing is located at 1531 Moss, Norway

Loading map