5042 Bergen, Norway
22 000 kr / month
Leilighet med 2 soverom, parkering og egen terrasse like ved NHH. STANDARDVelkommen til Jægerbakken 51! En flott 3-roms leilighet beliggende i et attraktivt område, med kort gangavstand til det aller meste med hyppige bussavganger som enkelt tar deg til sentrumskjernen i Bergen. Leiligheten ligger perfekt til for studenten med Norgeshandelshøyskole like ved og et godt kollektivt tilbud som enkelt tar deg inn til sentrum. Leiligheten som ble omfattende oppuset i 2018 har egen usjenert balkong med nydelig utsikt, balansert ventilasjon som bidrar til et godt inneklima og god lagringsplass med to eksterne boder.PARKERINGSameiet har 3 parkeringsplasser. Alle leiligheter i sameiet disponerer hver sin parkeringsplass. Det er lader til Elbil på parkeringsplassen.VASKEROMSameiet har tildelt egen plass til vaskemaskin og tørketrommel i kjeller om det skulle være interesse for det.Kommer med vaskemaskin. INTERNETT Det ble nylig installert fiber i blokken og internett fra Bergen fiber med god hastighet som vil være inkludert i leieprisen, samt tv box.
Leilighet med 2 soverom, parkering og egen terrasse like ved NHH. STANDARDVelkommen til Jægerbakken 51! En flott 3-roms leilighet beliggende i et attraktivt område, med kort gangavstand til det aller meste med hyppige bussavganger som enkelt tar deg til sentrumskjernen i Bergen. Leiligheten ligger perfekt til for studenten med Norgeshandelshøyskole like ved og et godt kollektivt tilbud som enkelt tar deg inn til sentrum. Leiligheten som ble omfattende oppuset i 2018 har egen usjenert balkong med nydelig utsikt, balansert ventilasjon som bidrar til et godt inneklima og god lagringsplass med to eksterne boder.PARKERINGSameiet har 3 parkeringsplasser.
Alle leiligheter i sameiet disponerer hver sin parkeringsplass. Det er lader til Elbil på parkeringsplassen.VASKEROMSameiet har tildelt egen plass til vaskemaskin og tørketrommel i kjeller om det skulle være interesse for det.Kommer med vaskemaskin. INTERNETT Det ble nylig installert fiber i blokken og internett fra Bergen fiber med god hastighet som vil være inkludert i leieprisen, samt tv box.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
85 m²
Price
22 000 kr
Price per m²
259 kr
The listing is located at 5042 Bergen, Norway
Loading map