Listed yesterday

3 rooms apartment of 62m² in Slattum

1481 Hagan, Norway

18 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Leilighet i en rolige omgivelser på Gjelleråsen - 500m fra grensen med Oslo

Leilighet i en rolige omgivelser på Gjelleråsen - 500m fra grensen med Oslo Lys og moderne 3-roms leilighet til leie – Hagan, 500 m fra OsloVelkommen til en flott og gjennomgående moderne leilighet i rolige og attraktive omgivelser på Hagan. Leiligheten ligger kun 500 meter fra grensen til Oslo og er i meget god stand.Om leilighetenLeiligheten består av en romslig stue med åpen kjøkkenløsning, tre soverom samt bad med toalett. Bad og toalett er helflislagt. Det er varmekabler i samtlige rom, inkludert på alle soverom, noe som sikrer en behagelig innetemperatur hele året.Kjøkkenet er utstyrt med oppvaskmaskin, platetopp med innebygd ovn og kjøleskap. I tillegg følger vaskemaskin og tørketrommel med.Leiligheten har egen strømmåler, slik at du kun betaler for ditt eget strømforbruk.Parkering og el-bilÉn parkeringsplass for personbil følger med leiligheten. Det er montert ladekabel for el-bil utenfor – leietaker installerer egen lader.Beliggenhet og kommunikasjonLeiligheten ligger i et stille og trivelig nabolag på Hagan, med kort gangavstand til offentlig transport:Buss (bussrutene 380 og 390, Gjelleråsen) – ca. 6 min til fotsKnutepunkt (Gjelleråstoppen bussholdeplass) – ca. 7 min til fotsT-bane (Vestli stasjon) – ca. 18 min til fotsRema 1000, bensinstasjon og 7-Eleven ligger kun ca. 200 meter fra leiligheten – svært praktisk for daglige gjøremål.Skoler i nærhetenLeiligheten har et godt skoletilbud i nærheten, noe som gjør den særlig attraktiv for barnefamilier:Ulverud skole (1.–7. trinn) – ca. 6 minLi skole (8.–10. trinn) – ca. 8 minHolumskogen skole (1.–7. trinn) – ca. 18 minInkludert i leienGratis internett

Property type

apartment

Rooms

3

Size

62 m²

Price

18 000 kr

Price per m²

290 kr

Map

1481 Hagan, Norway

Loading map