2 rooms apartment of 68m² in Bergen

Søndre Skogveien 123, 5073 Bergen, Norway

17 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-0026

Leilighet i Bergen ledig fra 01.06.2026

Leilighet i Bergen ledig fra En fantastisk koselig og romslig 3-roms leilighet, møblert og med utsikt over halve Bergen. Stor hage, stor terrasse i hagen, liten koselig balkong, internett og kabel-tv inkludert. Det er kort vei til både butikk og skole, parkeringsplass, og hyggelige naboer. Vi skal flytte til utlandet i 1 år, og leiter derfor etter noen til å bo i og ta godt vare på leiligheten vår mens vi er borte. --------------------------------------------------------------------A very cosy and spacious 2-bedroom apartment, furnished, and with an amazing view over half of Bergen.Shops and primary school close by, parking space outside the house, and very friendly neighbors.We are going abroad for 1 year, and are therefore looking for someone to live in and take care of our apartment while we're away. Forvaltning på Ho Utleier vil forvalte leieforholdet på Ho. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Ho Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho Kredittsjekk Utleier kan velge å kredittsjekke potensielle leietakere på Ho. Det vil da bli stilt krav om inntekt og null betalingsanmerkninger.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

68 m²

Price

17 000 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-0026

Price per m²

250 kr

Map

The listing is located at Søndre Skogveien 123, 5073 Bergen, Norway

Loading map