Listed today
5145 Fyllingsdalen, Norway
12 500 kr / month
Leilighet/ hybel sentralt i Fyllingsdalen, inkludert strøm og bredbånd. Leilighet/ hybel med gode kvaliteter i funkishus fra . Leiligheten ligger sentralt til i Fyllingsdalen med alt du kan ønske deg av fasiliteter som buss, butikk, post, bank, barnehage og skole i gangavstand. Ca 10 min gange til Oasen kjøpesenter og bybane. Kun 10 min kjøring til Bergen sentrum. Leiligheten ligger i et barnevennlig område bestående av eneboliger og rekkehus. Uteplass følger med, samt egen parkeringsplass til bil. Leiligheten ligger i underetasjen på huset og egner seg for 1 person eller et par. Leiligheten inneholder: gang/entre, 1 soverom, stue med åpen kjøkkenløsning og stort flislagt bad.Gjennomgående god standard (Tek.10) med blant annet vannbåren varme i alle gulv med sone-styring av temperatur i alle rom og balansert ventilasjon fra Flexit. Leiligheten leies ut møblert. Følgende hvitevarer medfølger: kjøleskap, komfyr, oppvaskmaskin og vaskemaskin. I leien er strøm og bredbånd via fibernett inkludert.Ikke røyk og ingen dyr!
Leilighet/ hybel sentralt i Fyllingsdalen, inkludert strøm og bredbånd. Leilighet/ hybel med gode kvaliteter i funkishus fra . Leiligheten ligger sentralt til i Fyllingsdalen med alt du kan ønske deg av fasiliteter som buss, butikk, post, bank, barnehage og skole i gangavstand. Ca 10 min gange til Oasen kjøpesenter og bybane. Kun 10 min kjøring til Bergen sentrum. Leiligheten ligger i et barnevennlig område bestående av eneboliger og rekkehus. Uteplass følger med, samt egen parkeringsplass til bil. Leiligheten ligger i underetasjen på huset og egner seg for 1 person eller et par.
Leiligheten inneholder: gang/entre, 1 soverom, stue med åpen kjøkkenløsning og stort flislagt bad.Gjennomgående god standard (Tek.10) med blant annet vannbåren varme i alle gulv med sone-styring av temperatur i alle rom og balansert ventilasjon fra Flexit. Leiligheten leies ut møblert. Følgende hvitevarer medfølger: kjøleskap, komfyr, oppvaskmaskin og vaskemaskin. I leien er strøm og bredbånd via fibernett inkludert.Ikke røyk og ingen dyr!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
12 500 kr
Price per m²
338 kr
The listing is located at 5145 Fyllingsdalen, Norway
Loading map