Listed today

1 room apartment of 30m² in Oslo

0766 Oslo, Norway

14 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

LEILIGHET 2 ROMS SOV STUE OG TEKJØKKEN NYTT BAD OG KJØKKEN EGEN INNGANG HOLMENKOLLEN

LEILIGHET 2 ROMS SOV STUE OG TEKJØKKEN NYTT BAD OG KJØKKEN EGEN INNGANG HOLMENKOLLEN Leilighet godkjent for utleie med store vinduer og gode lysforhold rømningsvei alarm og brannalarm i 1 etg i enebolig. Nytt bad og kjøkken møblert med hvitevarer bygd i 2024.Rett ved 3-5 min til busstopp med buss til Majorstua går hvert 15.min både opp og ned tar 15 min reisetid.Buss og trikker til sentrum og Tjuvholmen Aker brygge fra Kiwi. God kommunikasjon.Butikk Rema 1000 og Kiwi også åpen på søndager ikke langt unna. Kort vei til tur-terreng og til Bogstad gård og park.Holmenkollen skiområde og tur-terreng ikke langt unna.Kort vei til sentrum med buss hvert 15.mim max.2-3 min. unna og T-bane.Mulighet for parkering egen plass.Stille og rolig område.Hyggelige naboer i natur-fint område. Egen strømmåler.Internett og T.V. må leietager ordne selv mulig å sette i stue . Telia og Telenor tilknyttet bolig.Leies ut med alle hvitevarer nye og delvis møblert.Leiligheten har egen inngang og varmes opp elektrisk. Leie er inkludert varmtvann Elektronisk brannalarm knyttet opp til Verisure.Passer godt for pendler eller student eller en som jobber. To rom i nesten samme størrelse og kan også bo to studenter ed felles kjøkken bad og gang og spiseplass. Visning etter avtale!

Property type

apartment

Rooms

1

Size

30 m²

Price

14 000 kr

Price per m²

467 kr

Map

The listing is located at 0766 Oslo, Norway

Loading map