Listed today

4 rooms apartment of 120m² in Lillesand

4790 Lillesand, Norway

12 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Landlig hus til leie

Landlig hus til leie Sjarmerende enebolig i landlige omgivelser til leie.Leies ut til ordensfolk, referanser ønskes. Helst langtidsleie. Ligger midt imellom Lillesand og Birkeland. Kort vei til E18.Dette er et gammelt hus fra 1930-tallet, og har ikke vært gjort noe særlig med siden 60-tallet. Da vi overtok var det ikke kjøkken, og det elektriske var heller ikke up-to date. Satt inn et brukt Strai kjøkken, ny oppvaskmaskin, og oppgraderte det elektriske anlegget. Vi har også boret etter vann og oppgradert kloakksystem, da dette ble koblet sammen med den nye huset. Vi bygger nytt hus rett ovenfor huset, og har bodd her midlertidig, (snart 4 år...). Vi er 5 stykker som har bodd her + hund og katt. For å få nok soverom til alle, så satt vi opp en lettvegg i stua. Denne kan tas ned igjen. Det er 3 soverom oppe, gang, to kott og bad. Nede er det kjøkken, 1 soverom, stue, gang, toalett, og vaskerom. Det er vedfyring. Vi satt også inn ny varmepumpe da vi flyttet hit. Huset er på ca 113 BTA. Et lite hus med mye potensiale. Det ligger landlig til, med dyrket mark inntil plen. Det er stor hage og et paradis om sommeren. Det er kort vei til et lite tjern man kan bade i. Det er også dobbel garasje med el-billader.Visning etter avtale.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

120 m²

Price

12 000 kr

Price per m²

100 kr

Map

The listing is located at 4790 Lillesand, Norway

Loading map