Listed 2 days ago

1 room apartment of 35m² in Bergen

5003 Bergen, Norway

17 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Koselig 2 roms leilighet rett bak Bryggen

Koselig 2 roms leilighet rett bak Bryggen Nylig oppusset og fullt møblert 2-roms leilighet til leie med fantastisk beliggenhet rett bak Bryggen. Leiligheten ligger i et rolig og sjarmerende område med koselige smau og tilgang til en flott felles hage som kan benyttes av alle beboerne.Leiligheten leies ut fullt møblert og har alt du trenger – her er det bare å flytte rett inn. Flere av møblene er også oppgradert siden bildene ble tatt.Leiligheten inneholder blant annet:Nyoppusset kjøkken med fullt utstyrt kjøkkeninventarBad med varmekablerEget vaskerom med vaskemaskin og tørketrommelTV, sovesofa i stuen og øvrig inventarDagligvarebutikk samt kebab- og pizzasted ligger kun få skritt unna.Meget gode kollektivforbindelser, inkludert flybussen bare noen minutter unna. Det er gjesteparkering mot avgift rett ved huset, samt mulighet for soneparkering for beboere.Internett er inkludert i leien.Leiligheten passer perfekt for én person eller pendler og leies ut for langtidsleie.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

17 000 kr

Price per m²

486 kr

Map

The listing is located at 5003 Bergen, Norway

Loading map