Listed 4 days ago

1 room apartment of 30m² in Tønsberg

3115 Tønsberg, Norway

11 900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

KALDNES BRYGGE - Moderne leilighet - 2.etasje - TV/ internett inkl - Bod - Langtidsleie - Ledig 1/ 7

KALDNES BRYGGE - Moderne leilighet - 2.etasje - TV/ internett inkl - Bod - Langtidsleie - Ledig 1/ 7 Moderne 1-roms leilighet med alkove beliggende i 2.etasje på Kaldnes brygge.Entre med garderobe. Downlight i himling og dørtelefon.Pent kjøkken med hvite fronter med integrerte hvitevarer.Åpen stue- kjøkkenløsning. Direkte utgang til balkong.Leiligheten har 1 alkove.Flislagt bad med vegghengt toalett, hjørnedusj og servant/m innredning. Vaskemaskin medfølger.TV/Internett grunnpakke er inkludert i leien. 50Mb/s linje. Kan oppgraderes mot tillegg.Vannbåren varme. Bod i kjeller følger med, ca 5m2.Leietaker tegner eget abonnement for strøm, samt oppvarming og varmtvann.Fakta:- Moderne 1-roms leilighet på Kaldnes Brygge!- Gangavstand til alt av by-fasiliteter- 2.etasje- Balkong- Internett/TV grunnpakke inkludert- Integrerte hvitevarer- Umøblert- Langtidsleie

Property type

apartment

Rooms

1

Size

30 m²

Price

11 900 kr

Price per m²

397 kr

Map

The listing is located at 3115 Tønsberg, Norway

Loading map