Listed 4 days ago
1515 Moss, Norway
14 500 kr / month
Jeløy - pen leilighet fra 2019 - inkl. fyring/varmtvann og internett Inventar:Boligen leies ut umøblert.Frittstående hvitevarer: kombiskap og oppvaskmaskinIntegrerte hvitevarer: ovn/koketopp. Beliggenhet:Sentralt beliggende rett over Kanalbroen på Jeløy med kun få minutters gange til både by, sjø og strand. Jeløy og områdene rundt Glassverket har en spennende sammensetning av butikker, cafèer, kulturtilbud og flotte turområder. Kort vei til det meste av offentlig kommunikasjon. Få minutters gange til togstasjon og ferge til Horten (Vestfold).Parkering:Egen parkeringsplass i garasje (underetasjen)Egne abonnementer:Leietaker tegner eget abonnement for strømGenerelt:Dyrehold ikke tillatt.Strøm: ca kr. 400,- pr mndTar ikke NAV-garanti.Send e-post eller ring dersom det er noe du har spørsmål om.Fint om du skriver litt om deg selv og din egen situasjon mht jobb og om du har referanser fra tidligere boforhold. Ser frem til et hyggelig og ryddig leieforhold.Visning etter avtale.Ledig:Leiligheten er ledig fra , men med mulighet for overtakelse fra . Leiekontrakt settes opp for 3 år.
Jeløy - pen leilighet fra 2019 - inkl. fyring/varmtvann og internett Inventar:Boligen leies ut umøblert.Frittstående hvitevarer: kombiskap og oppvaskmaskinIntegrerte hvitevarer: ovn/koketopp. Beliggenhet:Sentralt beliggende rett over Kanalbroen på Jeløy med kun få minutters gange til både by, sjø og strand. Jeløy og områdene rundt Glassverket har en spennende sammensetning av butikker, cafèer, kulturtilbud og flotte turområder. Kort vei til det meste av offentlig kommunikasjon. Få minutters gange til togstasjon og ferge til Horten (Vestfold).Parkering:Egen parkeringsplass i garasje (underetasjen)Egne abonnementer:Leietaker tegner eget abonnement for strømGenerelt:Dyrehold ikke tillatt.Strøm: ca kr.
400,- pr mndTar ikke NAV-garanti.Send e-post eller ring dersom det er noe du har spørsmål om.Fint om du skriver litt om deg selv og din egen situasjon mht jobb og om du har referanser fra tidligere boforhold. Ser frem til et hyggelig og ryddig leieforhold.Visning etter avtale.Ledig:Leiligheten er ledig fra , men med mulighet for overtakelse fra . Leiekontrakt settes opp for 3 år.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
14 500 kr
Price per m²
363 kr
The listing is located at 1515 Moss, Norway
Loading map