Listed 4 days ago
1430 Ås, Norway
25 000 kr / month
Innholdsrik enebolig med flott beliggenhet på Vinterbro stor terrasse, solrik hage og 2 garasjer Velkommen til en romslig og familievennlig enebolig beliggende høyt og attraktivt på Vinterbro. Her bor du i et rolig og barnevennlig område med gode solforhold, flott utsikt og nærhet til både natur, skoler og servicetilbud.Boligen går over to etasjer og har en praktisk planløsning som passer perfekt for familier.HøydepunkterStor og solrik terrasse med direkte tilgang til hageFlott utsikt og gode solforholdStor hage med gode muligheter for lek og hyggelige uteområder2 garasjer og gode parkeringsmuligheterFamilievennlig og rolig områdeLys og åpen løsning i oppholdsromPlanløsning1. etasje2 soveromBadVaskeromPraktisk og funksjonell entré/hall2. etasjeLys og åpen stue- og spisestueløsningKjøkken i åpen forbindelse med oppholdsromSoveromBadDirekte utgang til terrasse og stor hageBoligen ligger høyt og fritt til med en luftig følelse og gode lysforhold gjennom hele dagen. Her får du en fin kombinasjon av privatliv, utsikt og gode uteområder perfekt for både hverdag og sosiale sammenkomster.Dette er et hjem som passer godt for familier som ønsker god plass, rolige omgivelser og nærhet til det man trenger i hverdagen.
Innholdsrik enebolig med flott beliggenhet på Vinterbro stor terrasse, solrik hage og 2 garasjer Velkommen til en romslig og familievennlig enebolig beliggende høyt og attraktivt på Vinterbro. Her bor du i et rolig og barnevennlig område med gode solforhold, flott utsikt og nærhet til både natur, skoler og servicetilbud.Boligen går over to etasjer og har en praktisk planløsning som passer perfekt for familier.HøydepunkterStor og solrik terrasse med direkte tilgang til hageFlott utsikt og gode solforholdStor hage med gode muligheter for lek og hyggelige uteområder2 garasjer og gode parkeringsmuligheterFamilievennlig og rolig områdeLys og åpen løsning i oppholdsromPlanløsning1.
etasje2 soveromBadVaskeromPraktisk og funksjonell entré/hall2. etasjeLys og åpen stue- og spisestueløsningKjøkken i åpen forbindelse med oppholdsromSoveromBadDirekte utgang til terrasse og stor hageBoligen ligger høyt og fritt til med en luftig følelse og gode lysforhold gjennom hele dagen. Her får du en fin kombinasjon av privatliv, utsikt og gode uteområder perfekt for både hverdag og sosiale sammenkomster.Dette er et hjem som passer godt for familier som ønsker god plass, rolige omgivelser og nærhet til det man trenger i hverdagen.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
240 m²
Price
25 000 kr
Price per m²
104 kr
The listing is located at 1430 Ås, Norway
Loading map