Listed today

2 rooms apartment of 58m² in Oslo

0580 Oslo, Norway

21 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hyggelig 3-romsleilighet med solrik terasse på Økern. Tilgjengelig fra 01.06.2026!

Hyggelig 3-romsleilighet med solrik terasse på Økern. Tilgjengelig fra ! En moderne og hyggelig 3-roms leilighet fra 2017 med stor markterrasse leies ut .m. juni 2026! Passer godt for par (også eldre par), rolige studenter eller en liten familie. Ligger sentralt på Økern med kort vei til T-bane (ca. 10 min. gange), bussholdeplass, servicetilbud og turmuligheter langs Alnaelva. Svært barnevennlig område. Kan leies ut umøblert eller fult møblert, avhengig av leietakers preferanse. Per i dag er den umøblert, men dette ordnes før evt. innflytting.Leieperiode anslagsvis 1-2 år. Garasjeplass med lader kan følge ved tillegg i pris: 1500kr/måned. Leiligheten har to soverom, bad med gulvvarme, innvendig bod og stue med delvis åpen kjøkkenløsning. Dette er et hyggelig sted å lage mat for både venner og familie. Takhøyde på 2,56 meter og store vindusflater gir godt lysinnslipp, men er samtidig skjermet fra innsyn. Terrassen har både steinheller og gressplen med sol fra formiddag til kveld, som passer fint for late ettermiddager i sola! Grilling på elektrisk grill er tillatt, og alt av utemøblement følger uavhengig av møbleringspreferanse.Oppsummert:- Bygg fra 2017- Sydvestvendt terrasse på ca. 30,5 m²- To soverom- Garasjeplass med elbil-lader (følger for tillegg i pris). - Felleskostnader inkl. A-konto og oppvarming er inkludert. Leietaker betaler egen strømregning.- Balansert ventilasjon- Bod på etasjeplan på 5,5 kvm- Heis- Dyrehold kan vurderes ved avtale om profesjonell utvask og evt. erstatning av møblement hvis tilkommet skader.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

21 000 kr

Price per m²

362 kr

Map

The listing is located at 0580 Oslo, Norway

Loading map