1 room apartment of 32m² in Jessheim

2066 Jessheim, Norway

9 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hybelleilighet nyoppusset

Hybelleilighet nyoppusset Lys og trivelig nyoppusset leilighet i kjeller. Leiligheten har egen inngang og det et soverom, bad, kjøkken og stue. Følgende hvitevarer følger med; vaskemaskin, kjøleskap med fryseboks, stekeovn og vifte. Leiligheten har en utebod på ca 4 m2 og det er tilgang på uteplass. Det følger med parkering for en bil utenfor leiligheten. Langtidsleie er ønskelig.Prisen på kr. 9000,- er ment for en leietaker. Ikke røyk. Dyrehold er tillatt mot et ekstra vederlag på kr. 700. Som sikkerhet for leien skal det stilles to måneders forskuddsleie.Strøm betales forskuddsvis med 500 kr per mnd. og avregnes ved slutten av året. Det er lagt inn fiber via Get, for dette samt for Internett og TV tegnes det eget abonnement.Ønsker kommunikasjon på epost.Beliggenhet:Leiligheten ligger i et rolig strøk på Flatbyseter. Den ligger landlig til og det er kort avstand til marka med fine turmuligheter både sommer og vinter.Boligen ligger nært butikk og bussholdeplass. Avstanden til Jessheim sentrum er ca. 2,5 km.Forbindelsen til Gardermoen og Jessheim sentrum er meget bra. Bussen bruker ca.15 min til Gardermoen flyterminal.Bruker du sykkel er det sykkelvei helt til Jessheim sentrum. Tilleggsinformasjon:Leiligheten egner seg best for én person, da soverommet er forholdsvis lite og ikke særlig godt tilpasset for par.Dyrehold kan vurderes etter nærmere avtale. Vi ønsker i så fall rolige og ansvarsfulle dyreeiere som tar godt vare på både bolig, uteområde og dyret.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

32 m²

Price

9 000 kr

Price per m²

281 kr

Map

The listing is located at 2066 Jessheim, Norway

Loading map