Listed today

1 room apartment of 50m² in Hønefoss

3510 Hønefoss, Norway

8 900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hybel til leie på Ask. 10 min. til Hønefoss

Hybel til leie på Ask. 10 min. til Hønefoss Hybel til leie på Ask – moderne standard og flott beliggenhetNyoppført hybel fra 2023 med høy standard og god planløsning. Boligen ligger i et rolig og trivelig nabolag, med umiddelbar nærhet til skog og flotte turmuligheter. Hybelen har godkjente vinduer som rømningsvei og fremstår lys og moderne.Beskrivelse- Ca. 50 m²- Stor entré- Romslig soverom (kan deles i to etter avtale)- Åpen stue/kjøkkenløsning- Bad med kombinert vask/tørk- Liten bod under trapp + utvendig bod- Vannbåren varme i stue/kjøkken/badInkludert utstyr- Stekeovn- Kjøl/frys- Kombinert vask/tørk- Sofa, sofabord og TV-benk kan medfølge om ønskelig- Garderobeskap på soveromFasiliteter- Egen parkeringsplass- Egen uteplass- Opplegg for fiber (abonnement ikke inkludert)- Strøm, vann og renovasjon er inkludert i leien. Ingen mulighet for lading av el-bil.Merk: Utleier bor i 2. etasje med små barn, noe lyd må derfor påregnes.Leievilkår- Pris: kr per måned med strøm, vann og renovasjon.- Depo: 26 700kr skal være innbetalt før overtagelse- NAV-garanti aksepteres ikke- Overtakelse etter avtale med nåværende leietaker- 1-års bindingstid- Visning etter samtale over tlf- Ikke dyr- Egnet for single, studenter eller par uten barn

Property type

apartment

Rooms

1

Size

50 m²

Price

8 900 kr

Price per m²

178 kr

Map

The listing is located at 3510 Hønefoss, Norway

Loading map