Listed today

1 room apartment of 27m² in Lørenskog

1464 Fjellhamar, Norway

10 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Hybel / kjellerleilighet på Fjellhamar

Hybel / kjellerleilighet på Fjellhamar Hybel / kjellerleilighet på ca 27kvm i villastrøk på Fjellhamar. Inneholder gang, tekjøkken med et lite kjøleskap, miniovn med 2 stekeplater på toppen, separat rom med vindu så det kommer naturlig lys inn, og bad med vaskemaskin og tørketrommel. Egen inngang.Hybelen ligger i et rolig og hyggelig nabolag, med gangavstand til offentlig kommunikasjon, butikker, turterreng, skianlegget «snø» mm. Toget bruker ca 20 min til Oslo, og ca 10 min til Lillestrøm. Vi bor selv i etasjen over, og har to små barn. Vi ser derfor etter noen som er rolige og ryddige. Hvis du er på utkikk etter et sted for sene kvelder med høy musikk, så er nok ikke dette plassen for deg. Røyking er ikke tillatt. Send gjerne en melding med informasjon om deg/dere.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

27 m²

Price

10 500 kr

Price per m²

389 kr

Map

The listing is located at 1464 Fjellhamar, Norway

Loading map