Listed today
Hvam, 2165 Hvam, Norway
15 700 kr / month
HVAM - Pen 3-roms leilighet over to etasjer med hage og p-plass - Strøm, grunnpakke internett/TV inkludert – Ledig 1/7! BeskrivelseInnholdVelkommen til Vinkelhaken 13B! En lekker 3-roms leilighet med biloppstillingsplass og gjennomgående god standard.Boligen har en entré med adkomst til alle rom.Leiligheten har et moderne, flislagt bad med dusjhjørne, gulvvarme og opplegg for vaskemaskin.Stue og kjøkken ligger i en åpen løsning som gir rikelig med plass til både sofa- og spisegruppe. Fra stuen er det utgang til en hyggelig platting. Kjøkkenet har moderne, hvit innredning og er utstyrt med komfyr, koketopp og frittstående oppvaskmaskin.Det er gode oppbevaringsmuligheter både i entréen, på soverommene og i innvendig bod.Boligen varmes opp med elektriske panelovner samt vannbåren gulvvarme i bad og entré.Dyrehold er ikke tillatt.Ønsker du visning?Send inn interessentskjema, så tar jeg
HVAM - Pen 3-roms leilighet over to etasjer med hage og p-plass - Strøm, grunnpakke internett/TV inkludert – Ledig 1/7! BeskrivelseInnholdVelkommen til Vinkelhaken 13B! En lekker 3-roms leilighet med biloppstillingsplass og gjennomgående god standard.Boligen har en entré med adkomst til alle rom.Leiligheten har et moderne, flislagt bad med dusjhjørne, gulvvarme og opplegg for vaskemaskin.Stue og kjøkken ligger i en åpen løsning som gir rikelig med plass til både sofa- og spisegruppe.
Fra stuen er det utgang til en hyggelig platting. Kjøkkenet har moderne, hvit innredning og er utstyrt med komfyr, koketopp og frittstående oppvaskmaskin.Det er gode oppbevaringsmuligheter både i entréen, på soverommene og i innvendig bod.Boligen varmes opp med elektriske panelovner samt vannbåren gulvvarme i bad og entré.Dyrehold er ikke tillatt.Ønsker du visning?Send inn interessentskjema, så tar jeg
Property type
apartment
Rooms
2
Size
62 m²
Price
15 700 kr
Price per m²
253 kr
The listing is located at Hvam, 2165 Hvam, Norway
Loading map