Listed yesterday

1 room apartment of 55m² in Østerås

1362 Hosle, Norway

14 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

HOSLE - Lekker leilighet - 2 roms - Integrerte hvitevarer - Delikate fargevalg - Godt med oppbevaring - Ledig fra august

HOSLE - Lekker leilighet - 2 roms - Integrerte hvitevarer - Delikate fargevalg - Godt med oppbevaring - Ledig fra august BeskrivelseInnholdVelkommen på visning i Dyrefaret 15 A!Moderne, komfortabel og romslig toroms leilighet med gulvvarme i alle rom med egen termostat på soverom. Dette er en bolig for deg som vil ha en gjennomgående og smart planløsning med bra lysforhold. Et fantastisk sted å bo for de som ønsker en blanding av natur og nærhet til byliv omkranset av vakre turområder.Leiligheten inneholder:Egen inngang og ligger usjenert i underetasje med mye lys. Grå fliser i felles entré med grønn farge på vegg (Laurbær fra jotun). Åpen kjøkkenløsning fra IKEA med gull-detaljer. Laminat benkeplate i marmor imitasjon. Stuedel hvor det er plass til spisebord med stoler og en salong. Badet med beige/grå fliser på vegger og gulv. Det er vegghengt toalett, dusjhjørne og servant samt vaskemaskin og ekstra stikk til tørketrommel. Felles dør nede vil ha kodelås. Egen nøkkel til egen inngang. Alle vegger malt i fargen kokos , fra Jotun. Skap i gang og soverom er pax fra IKEA. Gulvet er laminat i farge lys eik. På soverom er det lystett rullegardin og lameller i stuen.Abonnement som TV og Internett kommer tillegg til husleien.Eventuelle oppgraderinger av dekodere, kanalpakker eller internetthastighet må bestilles og betales av leietaker.* Store vindusflater med godt lysinnslipp* 1 soverom med god størrelse* Rolig* Offentlig vann/kloakk* Sentralt* Moderne* Innholdsrik leilighet* Kjøkken med integrerte hvitevarer* Godt med lagringsplass i garderobeskapInteressert i visning eller mer informasjon?Fyll ut interessentskjema via annonsen. Ved ytterlige spørsmål om leiligheten, send meg en

Property type

apartment

Rooms

1

Size

55 m²

Price

14 000 kr

Price per m²

255 kr

Map

The listing is located at 1362 Hosle, Norway

Loading map