2 rooms apartment of 66m² in Hønefoss

3510 Hønefoss, Norway

14 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Glatvedsgate 1B - 3 roms leilighet i 2 etg.

Glatvedsgate 1B - 3 roms leilighet i 2 etg. Sjarmerende nyoppusset leilighet i sveitserhus. Stor sydvendt overbygget terrasse med utsikt mot Riddergården. Nybo kjøkken med hvitevarer fra Electrolux. Flislagt bad med plass til vaskemaskin og tørketrommel. Varmekabler på bad. Balansert ventilasjonsanlegg. Beliggenhet i nærheten av Riddergården, Glatved Brygge, Gledeshuset og Nordre park. Gangavstand til sentrum. Tilknyttet standard pakke fra Altibox med TV og internett som er inkludert i husleie. Kan oppgraderes, men dette må leier selv betale.Bod i kjeller + eget rom for sykkel. Parkeringsplass kan leies i kjeller.Nytt brannvarslingsanlegg med direkte varsling til 110 alarmsentral. Strøm kommer i tillegg til husleie. Kommunale avgifter, vann og avløp, er inkludert i husleien opp til kr 500 pr. mnd. Dette avregnes i henhold til Kommunale satser, 1 gang pr. år Dyr ikke tillatt. Godtar ikke NAV garanti.Langtidsleie.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

14 000 kr

Price per m²

212 kr

Map

The listing is located at 3510 Hønefoss, Norway

Loading map