Listed today

2 rooms apartment of 58m² in Sandvika

1337 Sandvika, Norway

25 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Fullt møblert og moderne 3-roms i 8. etasje med utsikt, sentralt i Sandvika. Felles takterrasse med utsikt mot Kalvøya

Fullt møblert og moderne 3-roms i 8. etasje med utsikt, sentralt i Sandvika. Felles takterrasse med utsikt mot Kalvøya Ny og moderne 3-roms leilighet med sentral beliggenhet i Sandvika. Leiligheten er lys , har flott utsikt og ligger mindre enn ett minutts gange fra Sandvika stasjon og bussholdeplasser. Det er også kort vei til butikker, restauranter og servicetilbud i sentrum. Oppvarming og varmtvann er inkludert i leien.I tillegg ligger Kalvøya med populære bade- og friluftsområder kun ca. 5 minutters gange unna.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

25 000 kr

Price per m²

431 kr

Map

The listing is located at 1337 Sandvika, Norway

Loading map