Listed 2 days ago
0493 Oslo, Norway
14 000 kr / month
Flott leilighet/hybel sentralt på Grefsen, kr 14000,- ink strøm og Internet. Moderne hybelleilighet på 37 kvm i rekkehus i rolige omgivelser til leie fra og med 1 August. Leiligheten vender ut mot flotte omgivelser og har utsikt mot Korsvoll/Kjelsås. Det er kort vei til Akerselva og Nydalen T-bane.Leiligheten består av inngang på baksiden av hus som vender ut mot hage. Entreen er flislagt og med varmekabler. Det er plass til sko og oppbevaring av yttertøy.Hybelen har enstavs eikeparkett med varmefolie, varmekabler på bad og downlights i tak. Designa kjøkken med induksjonstopp, oppvaskmaskin og kombinert kjøl og frys. Inkludert garderobe for lagring. Badet har rainfall dusj og varmekabler samt vaskemaskin. Det er god plass til å tørke klær når dusjdørene er vendt innover. Leiligheten er ikke møblert per i dag, Vi ønsker fortrinnsvis å leie ut til pendler(e) og eller enslig uten barn. Leietaker kan dessverre ikke ha husdyr eller røyke i leiligheten. Send oss gjerne en melding med noen ord om deg selv, så avtaler vi visning.
Flott leilighet/hybel sentralt på Grefsen, kr 14000,- ink strøm og Internet. Moderne hybelleilighet på 37 kvm i rekkehus i rolige omgivelser til leie fra og med 1 August. Leiligheten vender ut mot flotte omgivelser og har utsikt mot Korsvoll/Kjelsås. Det er kort vei til Akerselva og Nydalen T-bane.Leiligheten består av inngang på baksiden av hus som vender ut mot hage. Entreen er flislagt og med varmekabler. Det er plass til sko og oppbevaring av yttertøy.Hybelen har enstavs eikeparkett med varmefolie, varmekabler på bad og downlights i tak.
Designa kjøkken med induksjonstopp, oppvaskmaskin og kombinert kjøl og frys. Inkludert garderobe for lagring. Badet har rainfall dusj og varmekabler samt vaskemaskin. Det er god plass til å tørke klær når dusjdørene er vendt innover. Leiligheten er ikke møblert per i dag, Vi ønsker fortrinnsvis å leie ut til pendler(e) og eller enslig uten barn. Leietaker kan dessverre ikke ha husdyr eller røyke i leiligheten. Send oss gjerne en melding med noen ord om deg selv, så avtaler vi visning.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
14 000 kr
Price per m²
378 kr
The listing is located at 0493 Oslo, Norway
Loading map