Listed 3 days ago
1606 Fredrikstad, Norway
15 600 kr / month
Flott 2-roms leilighet med utsikt mot elva - Parkering - Vannbåren varme Fin leilighet i byggets 4. etasje som inneholder: Gang, 1 soverom, stue, kjøkken, bad og bod.Utgang fra stue til en flott balkong med utsikt.Leiligheten fremstår som fin og moderne. Det er store vindusflater gjennomgående i hele leiligheten som slipper inn rikelig med naturlig lys. Romslig balkong som gir møbleringsmuligheter samt en flott utsikt til elva.Grunnpakke TV- og internett er inkludert etter sameiets vedtekter. STANDARDGulv: Parkett og flis Vegg: Malte flaterGjennomført god standard på kjøkken og bad.Nygaard brygge sto ferdig i 2005 og leiligheten ble pusset opp i 2017/18. Det er en gjennomgående god standard i alle rom med eikeparkett på alle gulv og helfliset bad. Kjøkkenet har profilerte fronter, god benk- og skapplass. Kjøkkenøy for ekstra oppbevaring og spiseplass. Frittstående hvitevarer inkludert.INVENTARBoligen leies ut umøblert.Hvitevarer som inkluderes: Kombiskap, oppvaskmaskin, komfyr, vinskap og vaskemaskin. Medfølger så lenge de virker.PARKERINGFast plass i fellesgarasje.Vi tar forbehold om feil og/eller mangler i annonsen - det er kontrakten som regulerer avtalen.
Flott 2-roms leilighet med utsikt mot elva - Parkering - Vannbåren varme Fin leilighet i byggets 4. etasje som inneholder: Gang, 1 soverom, stue, kjøkken, bad og bod.Utgang fra stue til en flott balkong med utsikt.Leiligheten fremstår som fin og moderne. Det er store vindusflater gjennomgående i hele leiligheten som slipper inn rikelig med naturlig lys. Romslig balkong som gir møbleringsmuligheter samt en flott utsikt til elva.Grunnpakke TV- og internett er inkludert etter sameiets vedtekter. STANDARDGulv: Parkett og flis Vegg: Malte flaterGjennomført god standard på kjøkken og bad.Nygaard brygge sto ferdig i 2005 og leiligheten ble pusset opp i 2017/18.
Det er en gjennomgående god standard i alle rom med eikeparkett på alle gulv og helfliset bad. Kjøkkenet har profilerte fronter, god benk- og skapplass. Kjøkkenøy for ekstra oppbevaring og spiseplass. Frittstående hvitevarer inkludert.INVENTARBoligen leies ut umøblert.Hvitevarer som inkluderes: Kombiskap, oppvaskmaskin, komfyr, vinskap og vaskemaskin. Medfølger så lenge de virker.PARKERINGFast plass i fellesgarasje.Vi tar forbehold om feil og/eller mangler i annonsen - det er kontrakten som regulerer avtalen.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
47 m²
Price
15 600 kr
Price per m²
332 kr
The listing is located at 1606 Fredrikstad, Norway
Loading map