Listed 2 days ago

1 room apartment of 52m² in Oslo

1283 Oslo, Norway

19 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Flott 2-roms leilighet med balkong og fantastisk utsikt - fullt utstyrt og møblert

Flott 2-roms leilighet med balkong og fantastisk utsikt - fullt utstyrt og møblert Beliggenhet:Leiligheten ligger vestvendt i toppetasjen (4) i rolige omgivelser med gode solforhold på terrassen og fantastisk utsikt over Oslofjorden/Holmenkollen.Leiligheten:Entre, bod, romslig bad, kjøkken (åpen løsning), soverom med god skapplass, stue med utgang til balkong.Ytre rom:Stor terrasse på 15 m2 med deilig utsikt utover Oslofjorden og liten bod. I tillegg sportsbod på ca 3 m2 og parkering i kjeller.Offentlig transport (Sone 1):4 minutter til buss-stopp og totalt 30 minutter til Oslo S med buss til Hauketo og tog derfra.9 minutter å gå til T-banen, 25 minutter med T-banen til Oslo Sentralstasjon.Standard:Gulv: Parkett, fliser.Vegger: Malte flater, fliser.Kjøkken: Lyst og trivelig kjøkken m/alt av hvitevarer og utstyr.Bad: Flislagt m/varmekabler. Servant, dusj, wc, vaskemaskin og tørketrommel.Inventar:Boligen leies ut fullt møblert og med alt nødvendig utstyr inkl. sengetøy, håndklær etc. Her er det bare å ta med kofferten og flytte inn.Følgende hvitevarer medfølger: Kjøl/frys, komfyr, micro, oppvaskmaskin, vaskemaskin, tørketrommel.Fasiliteter:Fast garasjeplass i kjeller under boligblokk, heis, terrasse med , kabel-tv og bredbåndutsiktDyrehold ikke tillatt. Egner seg ikke for familier med barn.OppvarmingVarmtvann og fyring er basert på fjernvarme. Elektrisk varmekabler på badet. Oppvarming og strømkostnader estimert til kr 1 500,- pr mnd, faktureres sammen med husleien og avregnes årlig.Leietiden og partenes oppsigelsesadgangOvertakelse: SnarestLeietid: Standard 3-årskontrakt med mulighet for oppsigelse etter de første 6 månedene.Oppsigelsestiden i dette leieforholdet er 3 måneder for begge parter.IT-konsulenter fra utlandet med ansettelse hos norske arbeidsgivere prioriteres.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

52 m²

Price

19 500 kr

Price per m²

375 kr

Map

The listing is located at 1283 Oslo, Norway

Loading map