Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 23m² in Oslo

0457 Oslo, Norway

8 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Ett soverom - utleie fra 1. juli KIElLLANDS

Ett soverom - utleie fra 1. juli KIElLLANDS VELKOMMEN TIL Uelands Gate 57MOm du ønsker visning ber vi deg om å sende meg en melding!Vi leier nå soverom 2 i en romslig og innbydende 3-roms leilighet med god planløsning. Vi er et par på 22 og 26 år og søker dermed helst en student eller en voksen person i fast arbeid. Pendlere anbefales!Strøm/oppvarming og internett kommer i tillegg på kr. 750Leiebetingelser & sikkerhetsstillelse:Leiligheten leies ut fra 1. juli og utleien strekker seg til 30. juni 2027.Leiligheten leies ut møblert og 50'' TV medfølges! Visning etter avtale - skriv kort om deg selv eller legg ved bolig-CV.Røykere ønskes ikke.Vi tar forbehold om feil i annonsen.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

23 m²

Price

8 500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

370 kr

Map

The listing is located at 0457 Oslo, Norway

Loading map