2615 Lillehammer, Norway
5 900 kr / month
Ett ledig rom i bofelleskap, meget sentral beliggenhet. Velkommen til Fåbergata!Det er nå ledig et stort rom i et hyggelig bokollektiv. Rommet er på ca. 25 m² og kan leies delvis møblert dersom det er ønskelig. Her er det god plass til seng, sofa, stort garderobeskap og skrivepult.Leiligheten består av totalt fire store soverom og har gode fellesarealer. Du deler:• Felles kjøkken med hvitevarer (inkludert eget kjøleskap)• To separate WC• Felles bad med vaskemaskinBeliggenheten er svært sentral, med kort gangavstand til Lillehammer sentrum. Det er også meget gode kollektivforbindelser, med bussholdeplass rett utenfor døren og direkte forbindelser til Universitetet i Innlandet (INN), Jørstadmoen og Vingnes.Parkering kan disponeres mot et tillegg på kr 400 per måned.Dersom du er interessert, send gjerne en melding eller e-post med litt informasjon om deg selv:• Navn• Alder• Når du ønsker å flytte inn• Hvor lenge du ønsker å leie• Litt om deg selv (studier, jobb eller annet)•
Ett ledig rom i bofelleskap, meget sentral beliggenhet. Velkommen til Fåbergata!Det er nå ledig et stort rom i et hyggelig bokollektiv. Rommet er på ca. 25 m² og kan leies delvis møblert dersom det er ønskelig. Her er det god plass til seng, sofa, stort garderobeskap og skrivepult.Leiligheten består av totalt fire store soverom og har gode fellesarealer. Du deler:• Felles kjøkken med hvitevarer (inkludert eget kjøleskap)• To separate WC• Felles bad med vaskemaskinBeliggenheten er svært sentral, med kort gangavstand til Lillehammer sentrum.
Det er også meget gode kollektivforbindelser, med bussholdeplass rett utenfor døren og direkte forbindelser til Universitetet i Innlandet (INN), Jørstadmoen og Vingnes.Parkering kan disponeres mot et tillegg på kr 400 per måned.Dersom du er interessert, send gjerne en melding eller e-post med litt informasjon om deg selv:• Navn• Alder• Når du ønsker å flytte inn• Hvor lenge du ønsker å leie• Litt om deg selv (studier, jobb eller annet)•
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
5 900 kr
Price per m²
236 kr
The listing is located at 2615 Lillehammer, Norway
Loading map