2838 Snertingdal, Norway
10 000 kr / month
Enebolig til leie Hus til leie i Snertingdal. Huset har alt du trenger på et plan - kjøkken, stue, wc, bad og to soverom. Huset har også full kjeller, med vaskerom, kjellerstue og lagerrom + teknisk rom. På kjøkkenet følger det med oppvaskmaskin.Det følger også med en liten fryser i kjelleren. Dobbelgarasje med bod. Muligheter for vedfyring i stue og kjeller, i tillegg til at det er to varmepumper i huset. Nye bilder kommer, det har blitt malt noen rom, så bildene stemmer ikke helt sånn det er i dag. Rolig nabolagKommunale avgifter er inkludert. Strøm, nettleie og tv/internett kommer i tillegg. Kort vei til dagligvarebutikk. Avstand til Gjøvik: 20 km
Enebolig til leie Hus til leie i Snertingdal. Huset har alt du trenger på et plan - kjøkken, stue, wc, bad og to soverom. Huset har også full kjeller, med vaskerom, kjellerstue og lagerrom + teknisk rom. På kjøkkenet følger det med oppvaskmaskin.Det følger også med en liten fryser i kjelleren. Dobbelgarasje med bod. Muligheter for vedfyring i stue og kjeller, i tillegg til at det er to varmepumper i huset.
Nye bilder kommer, det har blitt malt noen rom, så bildene stemmer ikke helt sånn det er i dag. Rolig nabolagKommunale avgifter er inkludert. Strøm, nettleie og tv/internett kommer i tillegg. Kort vei til dagligvarebutikk. Avstand til Gjøvik: 20 km
Property type
apartment
Rooms
2
Size
145 m²
Price
10 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Garage
Yes
Price per m²
69 kr
2838 Snertingdal, Norway
Loading map