3 rooms apartment of 103m² in Hokksund

3300 Hokksund, Norway

22 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Enebolig med sentral og solrik beliggenhet ledig fra 1. juli

Enebolig med sentral og solrik beliggenhet ledig fra 1. juli Romslig enebolig med solrik og sentral beliggenhet på Horgen i Øvre Eiker leies ut fra 1. juli. Boligen har enkel adkomst til både Krokstadelva, Hokksund, Mjøndalen og Drammen, og passer godt for familie eller par som ønsker god plass og nærhet til servicetilbud.Boligen er for tiden under oppgradering. Bildene viser AI-illustrasjoner av planlagt ferdig resultat etter oppgradering.Boligen har egen garasje. Det er per i dag ikke installert elbillader, men mulighet for løsning kan vurderes ved behov.Planløsning1. etasje består av gang, kjøkken, bad, stue og spisestue, tre romslige soverom samt bod.Kjelleren er ikke godkjent for varig opphold, men har svært gode lagringsmuligheter i tillegg til eget vaskerom. Huset vil også få helt nytt elektrisk anlegg.Strøm Strøm er ikke inkludert i husleien. Leietaker tegner eget abonnement.BeliggenhetBoligen ligger i et rolig og etablert boligområde på Horgen i Øvre Eiker. Det er kort vei til både skoler og barnehager, og kun ca. 1 minutts gangavstand til busstopp.Fra boligen er det også kort avstand til Krokstadelva med blant annet Alti kjøpesenter og flere butikker, samt Hokksund sentrum med et bredt utvalg av butikker og servicetilbud.OmrådetOmrådet byr på gode turmuligheter året rundt, med fine turstier og naturområder i nærheten.Ved interesse, send gjerne en kort melding med litt informasjon om deg/dere som ønsker å leie. Aktuelle leietakere vil bli

Property type

apartment

Rooms

3

Size

103 m²

Price

22 000 kr

Price per m²

214 kr

Map

The listing is located at 3300 Hokksund, Norway

Loading map