Borgeveien, 3160 Stokke, Norway
17 500 kr / month
Enebolig i Stokke ledig fra Enebolig på 200 kvm på Årholtveien 11 i Stokke leies ut fra . Boligen er umøblert. Den innehar fasiliteter som balkong/terrasse, bredbåndstilknytning. Eneboligen leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer Internett. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr.
Enebolig i Stokke ledig fra Enebolig på 200 kvm på Årholtveien 11 i Stokke leies ut fra . Boligen er umøblert. Den innehar fasiliteter som balkong/terrasse, bredbåndstilknytning.
Eneboligen leies ut for kr per måned. Husleien inkluderer Internett. Depositumet, som må være på plass innen overtakelsen av boligen, er kr.
Property type
house
Rooms
6
Size
200 m²
Price
17 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-0026
Furnished
Yes
Balcony
Yes
Terrace
Yes
Price per m²
88 kr
The listing is located at Borgeveien, 3160 Stokke, Norway
Loading map