2 rooms apartment of 67m² in Oslo

0591 Oslo, Norway

24 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

En flott 3-roms leilighet på 67 kvm med en attraktiv beliggenhet i et rolig og etablert boligområde.

En flott 3-roms leilighet på 67 kvm med en attraktiv beliggenhet i et rolig og etablert boligområde. Lys og moderne 3-roms på Tonsenhagen – Møblert, balkong og marka som nabo.Om leilighetenBoligen ble pusset opp i 2020 og fremstår moderne med nytt gulv og tidsriktige fargevalg på alle overflater. Leiligheten leies ut møblert.Stue & Balkong: Lys og trivelig stue med utgang til en romslig, solrik balkong utstyrt med behagelig sofa og markise – perfekt for late sommerdager.Soverom: To store soverom, begge utstyrt med senger og rikelig med skapplass.Kjøkken: Kjøkken med integrert induksjonstopp og stekeovn (fra 2020), samt et stort kjøleskap.Parkering: Parkeringsplass i sameiet kan leies ved ønske.Beliggenhet og fasiliteter:Tonsenhagen er kjent for sitt gode bomiljø og umiddelbare nærhet til Lillomarka. Her får du det beste fra to verdener:Friluftsliv: Flotte turstier, lysløyper og badeplasser rett utenfor døren. Grefsenkleiva slalåmbakke og sportsplasser med skøytebane om vinteren er også i gangavstand.Servicetilbud: Kort vei til Tonsenhagen torg med ny Kiwi-butikk, apotek, kafé, frisør og garnbutikk. Linderud Senter med et bredt utvalg av butikker ligger også i nærheten.Kollektivtransport: Svært gode forbindelser! Kun 2 minutter til bussholdeplass (linje 25, 26 og 31). Linje 31 går hele døgnet. Kort vei til ekspressbuss og flybuss i Trondheimsveien, samt T-bane fra Linderud.LeievilkårMånedsleie: kr 24 000,-Inkludert i leien: Internett, oppvarming (radiator), varmtvann, vaktmestertjenester og trappevask. (Leietager tegner eget strømabonnement.)Depositum: kr 72 000,- (3 måneders leie). Skal være innbetalt før overtakelse.Krav til leietaker: Rolige, ingen fest eller røyking. Ikke husdyr eller akvarier. Leiligheten kan leies ut snarest mulig og visning kan avtales etter behov. Send gjerne informasjon om deg/dere, referanser ønskes. Ved andre spørsmål gjerne ta

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

24 000 kr

Price per m²

358 kr

Map

The listing is located at 0591 Oslo, Norway

Loading map