Listed yesterday
1440 Drøbak, Norway
23 000 kr / month
Drøbak Sentrum Sjarmerende "skipper hus" med fantastisk beliggenhet i Drøbak sentrum, sjøutsikt fra alle rom. ca 50m fra sjøen rett ovenfor fergeleia. Nærmeste strand ca.2 min gange. Alle fasiliteter som butikker, resturanter, skole, barnehager offentlig kommunikasjon som buss, båt osv. i umiddelbar nærhet. Inneholder: 1 etg: Entre, allrom, bad/vaskerom, wc og 3 soverom. Liten stue som tidliger har blitt gjort om til soverum. 2 etg: Stue med peis, 2 stk terasser mot sjøen, spisestue, kjøkken og bod. parkering på tomten, Uteplass mot Sjøen. Forbruk av vann og kommunale tjenester er inkludert, forbruk av strøm kommer som tillegg.Visning etter avtale.
Drøbak Sentrum Sjarmerende "skipper hus" med fantastisk beliggenhet i Drøbak sentrum, sjøutsikt fra alle rom. ca 50m fra sjøen rett ovenfor fergeleia. Nærmeste strand ca.2 min gange. Alle fasiliteter som butikker, resturanter, skole, barnehager offentlig kommunikasjon som buss, båt osv. i umiddelbar nærhet. Inneholder: 1 etg: Entre, allrom, bad/vaskerom, wc og 3 soverom.
Liten stue som tidliger har blitt gjort om til soverum. 2 etg: Stue med peis, 2 stk terasser mot sjøen, spisestue, kjøkken og bod. parkering på tomten, Uteplass mot Sjøen. Forbruk av vann og kommunale tjenester er inkludert, forbruk av strøm kommer som tillegg.Visning etter avtale.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
125 m²
Price
23 000 kr
Price per m²
184 kr
The listing is located at 1440 Drøbak, Norway
Loading map