Listed 4 days ago
9024 Tomasjord, Norway
22 000 kr / month
Delvis møblert 3-roms leilighet med panoramautsikt Leillighet på Lunheim med panoramautsikt leies ut fra 1.juli/1.august.Fantastisk utsikt. Rolig område.Følgende medfølger:Oppvaskmaskin, komfyr, kjøleskap m/frys, vaskemaskin, tv, spisebord, sofa, 2 senger, lenestol, tv-benk, kommode gang, lite skap stue. Kan diskuteres.Utebod. Vaskerom.To soverom (et lite og et stort). 150 cm seng og 90 cm seng (med uttrekkbar seng under).Stue, kjøkken, gang.Veranda med utgang fra stue.Platting ved hovedinngang.Internett og tv inkludert.Egen utendørs parkering med mulighet for elbil-lading.Flere lekeplasser.Trivelige naboer.Gode bussforbindelser.Strøm kommer i tillegg.Langtidsleie.Visning etter 15.juni etter avtale.
Delvis møblert 3-roms leilighet med panoramautsikt Leillighet på Lunheim med panoramautsikt leies ut fra 1.juli/1.august.Fantastisk utsikt. Rolig område.Følgende medfølger:Oppvaskmaskin, komfyr, kjøleskap m/frys, vaskemaskin, tv, spisebord, sofa, 2 senger, lenestol, tv-benk, kommode gang, lite skap stue. Kan diskuteres.Utebod. Vaskerom.To soverom (et lite og et stort).
150 cm seng og 90 cm seng (med uttrekkbar seng under).Stue, kjøkken, gang.Veranda med utgang fra stue.Platting ved hovedinngang.Internett og tv inkludert.Egen utendørs parkering med mulighet for elbil-lading.Flere lekeplasser.Trivelige naboer.Gode bussforbindelser.Strøm kommer i tillegg.Langtidsleie.Visning etter 15.juni etter avtale.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
86 m²
Price
22 000 kr
Price per m²
256 kr
The listing is located at 9024 Tomasjord, Norway
Loading map