Listed today

1 room apartment of 25m² in Elverum

2409 Elverum, Norway

6 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Billig boenhet sentralt i Elverum.

Billig boenhet sentralt i Elverum. BeskrivelseVi har for leie en liten leilighet i hybelhus i Elverum.Den er av eldre standard, men her får du strøm inkludert. Vil du male og sette ditt eget preg på så finner vi en løsning!Kort vei til sentrum og dets servicefunksjoner.Vi tar NAV Garanti. Ta

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

6 500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

City center

Yes

Price per m²

260 kr

Map

2409 Elverum, Norway

Loading map