Listed yesterday

2 rooms apartment of 74m² in Oslo

0668 Oslo, Norway

22 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Attraktive utleieenheter på Alnabru – stor felles tomt og god beliggenhet

Attraktive utleieenheter på Alnabru – stor felles tomt og god beliggenhet Velkommen til Tittutveien 18B - en attraktiv eiendom bestående av 3 identiske og nyoppussede boenheter i rolige omgivelser på Alnabru.Alle enhetene ble totaloppusset i 2024 og holder gjennomgående moderne standard. Hver enhet består av 2 romslige soverom, nytt bad, stor og lys stue, samt egen balkong/veranda. I tillegg disponerer hver enhet egen bod for praktisk oppbevaring.Eiendommen har stor felles parkeringsplass og en romslig, grønn hage som kan benyttes av alle beboere. Uteområdet gir gode muligheter for både avslapning og sosialt samvær.Boligen har attraktiv og sentral beliggenhet med kort avstand til Alna Senter, kollektivtransport, butikker, servicetilbud og øvrige fasiliteter. Her bor man med enkel tilgang til det meste man trenger i hverdagen.Enhetene kan leies ut enkeltvis eller samlet for større familier, firma eller andre som ønsker hele bygget disponibelt.Område og fasiliteterRolig og komfortabelt boligområde på AlnabruKort vei til dagligvarebutikker, servicetilbud og treningssentreAlna Senter ca. 2 minutter unna med bil, 10 min til fots.Flere barnehager og skoler i nærområdetGode kollektivforbindelser med buss i kort gangavstandNærmeste bussholdeplass: ca. 2–3 minutters gangeKort vei til Alna stasjon / Nyland stasjon med togforbindelserEnkel adkomst til E6 og Ring 3Stor og grønn felles hage i rolige omgivelserGode parkeringsmuligheter på eiendommenFamilievennlig og attraktivt områdeFine tur- og uteområder i nærhetenVisninger planlegges fortløpende. Kan leie enhetene samlet eller individuelt. Ta

Property type

apartment

Rooms

2

Size

74 m²

Price

22 000 kr

Price per m²

297 kr

Map

The listing is located at 0668 Oslo, Norway

Loading map