Listed 5 days ago
3746 Skien, Norway
15 000 kr / month
Attraktiv leilighet på Bratsberg/Doktorstykket til leie! Attraktiv leilighet på Bratsberg/Doktorstykket til leie. Super beliggenhet i attraktivt område med nærhet til "alt". Leiligheten holder meget god standard og ligger sentralt og solrikt til. Den inneholder romslig stue, flott kjøkken og bad, to gode soverom, bod, vaskerom samt stor og romslig veranda mot vest. Det følger også med tilgang til garasje for lagring/parkering, samt el-bil lader. Leiligheten ligger på Bratsberg/Doktorstykket litt nord for Skidar. Det er gangavstand til Skien sentrum, Spar Toppen dagligvare, Circle K Bratsberg bensinstasjon, flere skoler/barnehager, Storm Idrettsanlegg +++ Svært sentralt! Det er også god bussforbindelse i umiddelbar nærhet. Parkering på egen tomt. Strøm og tv/internett kommer i tillegg. Leiligheten er ledig fra . Referanser fra tidligere leieforhold ønskes ved behov. Ønsker ikke NAV garanti, røyk eller dyr. Ordensmennesker og langtidsleie ønskes! Om ønskelig, mot høyere husleie, kan leiligheten tilbys fullt møblert inkludert tjenester som vask etc. Ta
Attraktiv leilighet på Bratsberg/Doktorstykket til leie! Attraktiv leilighet på Bratsberg/Doktorstykket til leie. Super beliggenhet i attraktivt område med nærhet til "alt". Leiligheten holder meget god standard og ligger sentralt og solrikt til. Den inneholder romslig stue, flott kjøkken og bad, to gode soverom, bod, vaskerom samt stor og romslig veranda mot vest. Det følger også med tilgang til garasje for lagring/parkering, samt el-bil lader. Leiligheten ligger på Bratsberg/Doktorstykket litt nord for Skidar. Det er gangavstand til Skien sentrum, Spar Toppen dagligvare, Circle K Bratsberg bensinstasjon, flere skoler/barnehager, Storm Idrettsanlegg +++ Svært sentralt! Det er også god bussforbindelse i umiddelbar nærhet.
Parkering på egen tomt. Strøm og tv/internett kommer i tillegg. Leiligheten er ledig fra . Referanser fra tidligere leieforhold ønskes ved behov. Ønsker ikke NAV garanti, røyk eller dyr. Ordensmennesker og langtidsleie ønskes! Om ønskelig, mot høyere husleie, kan leiligheten tilbys fullt møblert inkludert tjenester som vask etc. Ta
Property type
apartment
Rooms
2
Size
85 m²
Price
15 000 kr
Price per m²
176 kr
The listing is located at 3746 Skien, Norway
Loading map