2 rooms apartment of 57m² in Stavanger

Stiftelsesgata, 4012 Stavanger, Norway

8 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 roms leilighet

2 roms leilighet Denne leiligheten er helt nyoppusset. Leiligheten har lyse overflater, hvitt kjøkken, flislagt bad, er utstyrt med oppvaskmaskin og mikrobølgeovn samt kombinert vaskemaskin og tørketrommel.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

8 000 kr

Price per m²

140 kr

Map

The listing is located at Stiftelsesgata, 4012 Stavanger, Norway

Loading map