Listed today

4 rooms apartment of 70m² in Trondheim

7018 Trondheim, Norway

5 250 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 ledige rom i hyggelig kollektiv på Ila

2 ledige rom i hyggelig kollektiv på Ila Hei! 👋Vi leter etter to nye romkamerater til et hyggelig kollektiv på Ila i Trondheim 🌿Leiligheten består av:4 soveromstor stuestort kjøkkenbad + separat toalettliten bodLeien er på 5250 kr per person per måned.Strøm og internett kommer i tillegg.Kollektivet ligger på Ila, med kort vei til sentrum, buss og Bymarka.✨ Om oss som blir boende:Anzo (25) er fra Frankrike og jobber som resepsjonist. Han liker blant annet tegning, lesing og matlaging.Eugen (25) fullfører master i Drama & Teater, og driver også mye med tegning og kreative prosjekter.Vi er et sosialt og hyggelig kollektiv som liker å gjøre ting sammen iblant, som for eksempel filmkveld, middag eller spillkveld; men dette er ikke et typisk festkollektiv. Vi setter pris på et rolig og hyggelig hjemmemiljø i hverdagen.Vi ser derfor etter noen som:er rolige og hyggeligegjerne er sosialeer ryddige og greie å bo medenten er litt voksne studenter eller unge i jobbVi har tatt bilder av tre forskjellige rom, siden det er litt fleksibilitet internt rundt hvem som ender opp på hvilket rom. Det kan derfor avtales nærmere mellom de som flytter inn og de som blir boende 😊Innflytting kan være fleksibel gjennom sommeren.Send gjerne en melding med litt info om deg selv dersom dette høres interessant ut 😊

Property type

apartment

Rooms

4

Size

70 m²

Price

5 250 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

City center

Yes

Price per m²

75 kr

Map

The listing is located at 7018 Trondheim, Norway

Loading map