Listed today

2 rooms apartment of 55m² in Bergen

5057 Bergen, Norway

20 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 fine leiligheter med stor hage og fin utsikt!

2 fine leiligheter med stor hage og fin utsikt! Her er det 2 leiligheter på 2 forskjellige adresser 1 på Nordre Skogveien 37 og 1 på Jægerbakken 7B! Leilighetene har 2 soverom og leies ut for 20 tusen kr hver i måneden! Kort om adressen Nordre Skogveien! Leiligheten ligger fint til på Løvstakksiden i et område som passer veldig fint for de som er glad i å bo sentralt, samtidig som man er veldig nær naturen og har mulighet til å gå en liten tur når man føler for det . Kort avstand til Danmarksplass så vel som Laksevåg. Puddefjordsbroen og Småpudden ligger to minutter unna og gir gangavstand til sentrum og Universitetet. Kort avstand til både BI og Høyskolen i tillegg til finutsikt til Fløyen og Ulriken. Skoler, bussforbindelser og dagligvarebutikk like ved. Leiligheten har lett tilkomst med bil samt at området er rolig og usjenert. Det er felles vaskerom på begge eiendommene! Internett er inkludert i husleien på begge plassene. Strømmen er ikke inkludert i husleien og leietaker tegner egen abonnement ! Det er ikke tillat å ha husdyr i leilighetene.Kort om adressen Jægerbakken.Jægerbakken er en fantastisk gate med sentral beliggenhet, fine utsiktsforhold og sol fra tidlig morgen til sent på kveld. Leiligheter av denne størrelsen i denne gaten er sjelden til leie. Jægerbakken ligger rett ved NHH i en rolig og usjenert gate med nærhet til alt man måtte trenge, buss, butikk, treningssenter, turområde ect I tillegg til en flott utsikt mot byen. Området passer til de aller fleste, enten man er student, etablert med familie eller nyter alderdommen. Et av byens beste nabolag!Leiligheten i Jægerbakken er 66 m2 noe større enn den på Nordre Skogveien 37 men begge har 2 soverom og åpent kjøkken stueløsning! Obs. Bildene er fra tidligere leieforhold og vil ikke stemme med nåværende leietakers møbler!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

55 m²

Price

20 000 kr

Price per m²

364 kr

Map

The listing is located at 5057 Bergen, Norway

Loading map