3 rooms house of 71m² in Sandefjord

Gokstadveien 5, 3216 Sandefjord, Norway

16 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 20-04-0026

1. etasje i tomannsbolig | 71 m² | 3 soverom | Parkering | Sentralt i Sandefjord

1. etasje i tomannsbolig | 71 m² | 3 soverom | Parkering | Sentralt i Sandefjord Lys og praktisk leilighet i 1. etasje til leie.Leiligheten er på ca. 71 m² BRA og inneholder 3 soverom, stue, kjøkken, bad/vaskerom, toalettrom og gang.Leiligheten holder pen standard med oppgradert kjøkken, flislagt bad og lyse overflater. Det gjenstår kun lettere klargjøring i form av maling og vask før overtakelse.Det er gode parkeringsmuligheter på eiendommen, og boligen har en sentral beliggenhet med kort vei til sentrum, butikker og øvrige servicetilbud.Ledig etter nærmere avtale og kan overtas raskt.Ved interesse, send gjerne en kort presentasjon av deg/dere, inkludert arbeidssituasjon, hvem som skal bo i leiligheten, ønsket innflyttingsdato og eventuelle referanser.Mulighet for elbillader etter nærmere avtale og eventuelt tillegg i leie.Visning etter avtale. Fellesvisning planlegges. Interessenter bes sende en kort melding. Kjeller disponeres av utleier og inngår ikke i leieforholdet Forvaltning på Ho Utleier vil forvalte leieforholdet på Ho. For leietaker betyr dette i all hovedsak at husleien faktures og innkreves av Ho Husleiekontrakt For partenes trygghet vil utleier benytte Ho sin leiekontrakt. Begge parter signerer kontrakten med BankID. Depositumskonto Depositumet skal innbetales til depositumskonto i Instabank opprettet av utleier på Ho

Property type

house

Rooms

3

Size

71 m²

Price

16 500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

20-04-0026

Parking

Yes

City center

Yes

Price per m²

232 kr

Map

The listing is located at Gokstadveien 5, 3216 Sandefjord, Norway

Loading map