Publisert i dag

1 rom leilighet på 45m² i Askim

1830 Askim, Norway

10 600 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Sentral hybel/leilighet til leie i «Elg i solnedgang gården»

Sentral hybel/leilighet til leie i «Elg i solnedgang gården» Sentral hybel/leilighet til leie (45 kvm) 1 min gange til togstasjon. Leiligheten er nyoppusset

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

1

Størrelse

45 m²

Pris

10 600 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Landlig

Ja

Pris per m²

236 kr

Kart

Annonsen ligger på 1830 Askim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Askim

leilighet på 36.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 36m²

1830 Askim, Norway

10 500 kr / måned

leilighet på 76.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 76m²

1830 Askim, Norway

10 800 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg