Publisert i dag

4 rom leilighet på 14m² i Stavanger

4014 Stavanger, Norway

6 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Rom i bofelleskap - Sentralt Storhaug

Rom i bofelleskap - Sentralt Storhaug Bofellesskapet består av fire hybler, kjøkken, lite fellesrom og bad. Ligger sentralt til med ca 10 min gange til sentrum. Ønsker at leietaker skal kunne vise til referanse fra tidligere leieforhold.

Type bolig

leilighet

Rom

4

Størrelse

14 m²

Pris

6 500 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Sentrum

Ja

Pris per m²

464 kr

Kart

Annonsen ligger på 4014 Stavanger, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Stavanger

leilighet på 90.0 m² med 4 soverom – Koselig oppholdsrom

4 rom leilighet på 90m²

4012 Stavanger, Norway

6 750 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg