Publisert for 3 dager siden

2 rom leilighet på 75m² i Trondheim

7020 Trondheim, Norway

14 400 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Nedre Byåsen

Nedre Byåsen Fin leilighet med alle hvitevarer. 10 min gange til Ila. 2 min til buss som går til NTNU og Dragvoll via sentrum. Stiile og rolig område nærhet til marka. Parkeringsplass hvis du har bil. Send en

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

75 m²

Pris

14 400 kr

Leieperiode

Ubegrenset

Ledig fra

Så snart som mulig

Parkering

Ja

Pris per m²

192 kr

Kart

Annonsen ligger på 7020 Trondheim, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Trondheim

leilighet på 46.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 46m²

7010 Trondheim, Norway

11 900 kr / måned

leilighet på 77.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 77m²

Ranheim, Ranheimsvegen, 7054 Ranheim, Norway

12 000 kr / måned

leilighet på 45.0 m² med 2 soverom – Koselig oppholdsrom

2 rom leilighet på 45m²

7049 Trondheim, Norway

12 000 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg