Publisert for 3 dager siden
2312 Ottestad, Norway
13 000 kr / måned
Moderne og romslig hybelleilighet med to soverom til leie sentralt i Ottestad Lys og innbydende leilighet i 1. etasje leies ut fra . Her får du en hyggelig bolig med gode bokvaliteter og alt inkludert i leien.Leiligheten har en smart planløsning med:To gode soverom på ca 7 kvm hver Åpen stue- og kjøkkenløsning med god romfølelse. Kjøkkenet er utstyrt med oppvaskmaskin, stekeovn, koketopp og kombiskap med kjøl og frysFlislagt bad med varmekablerBoligen ligger i 1. etasje av en enebolig, i et rolig og trygt område. I resten av huset bor vi selv - en småbarnsfamilie på 4. Dette passer perfekt for deg/dere som ønsker rolige omgivelser og forutsigbarhet i hverdagen.Dette får du med på kjøpet:Strøm inkludertInternett inkludertKommunale avgifter inkludertVi ser etter leietakere som:Er rolige og pliktoppfyllendeØnsker et langsiktig leieforholdKan vise til gode referanser fra tidligere leieforholdPraktisk info:Ledig fra: Gode bussforbindelser rett i nærheten av leilighetenRøyking og husdyr er ikke tillat 1 stk biloppstillingsplassIkke NAV-garanti3 måneders depositum Dette er en fin leilighet for deg som ønsker et rolig hjem.Ta
Moderne og romslig hybelleilighet med to soverom til leie sentralt i Ottestad Lys og innbydende leilighet i 1. etasje leies ut fra . Her får du en hyggelig bolig med gode bokvaliteter og alt inkludert i leien.Leiligheten har en smart planløsning med:To gode soverom på ca 7 kvm hver Åpen stue- og kjøkkenløsning med god romfølelse. Kjøkkenet er utstyrt med oppvaskmaskin, stekeovn, koketopp og kombiskap med kjøl og frysFlislagt bad med varmekablerBoligen ligger i 1. etasje av en enebolig, i et rolig og trygt område. I resten av huset bor vi selv - en småbarnsfamilie på 4.
Dette passer perfekt for deg/dere som ønsker rolige omgivelser og forutsigbarhet i hverdagen.Dette får du med på kjøpet:Strøm inkludertInternett inkludertKommunale avgifter inkludertVi ser etter leietakere som:Er rolige og pliktoppfyllendeØnsker et langsiktig leieforholdKan vise til gode referanser fra tidligere leieforholdPraktisk info:Ledig fra: Gode bussforbindelser rett i nærheten av leilighetenRøyking og husdyr er ikke tillat 1 stk biloppstillingsplassIkke NAV-garanti3 måneders depositum Dette er en fin leilighet for deg som ønsker et rolig hjem.Ta
Type bolig
leilighet
Rom
2
Størrelse
47 m²
Pris
13 000 kr
Leieperiode
Ubegrenset
Ledig fra
Så snart som mulig
Parkering
Ja
Pris per m²
277 kr
Annonsen ligger på 2312 Ottestad, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Ottestad