Publisert i dag
0363 Oslo, Norway
20 500 kr / måned
Majorstuen - Sentral - Stille - Internett & varmtvann inkludert Velkommen til en gjennomført 2(3)-roms leilighet med tilbaketrukket og ettertraktet beliggenhet i høy første etasje.Boligen holder gjennomgående god standard med arealeffektive løsninger. Beliggenheten er stille, men samtidig veldig sentral på Majorstuen, med et steinkast til kollektivtransport og Bogstadveien. Bakgården er pent opparbeidet med en frodig og skjermet hage, sittegrupper og beplantning. Bygningen er godt vedlikeholdt.PlanløsningStue: Romslig og innbydende stue med vedovn og plass til sofagruppe.Kjøkken: Moderne kjøkken med nye hvitevarer og god skap- og benkeplass.Soverom: Skjermet soverom (vendt mot bakgården) med garderobeskap.Bad: Pent bad med varmekabler.LeieforholdetLeiligheten leies ut delvis møblert. Leietaker tegner eget strømabonnement.Hvem er du/dere? Dere er rolige, ikke-røykende og uten dyr. Dere er pliktoppfyllende og tar godt vare på leiligheten. Til gjengjeld får dere leie en flott bolig med «alt» i umiddelbar nærhet.Depositum Tre måneders depositum. Det opprettes depositumskonto i banken i leietakers navn.Visning etter avtale Henvendelser sendes via Finn med en kort beskrivelse av deg/dere, mobilnummer og eventuelle referanser fra tidligere leieforhold.Ser frem til å høre fra dere for å avtale visning!Innflyttingsdato kan diskuteres.
Majorstuen - Sentral - Stille - Internett & varmtvann inkludert Velkommen til en gjennomført 2(3)-roms leilighet med tilbaketrukket og ettertraktet beliggenhet i høy første etasje.Boligen holder gjennomgående god standard med arealeffektive løsninger. Beliggenheten er stille, men samtidig veldig sentral på Majorstuen, med et steinkast til kollektivtransport og Bogstadveien. Bakgården er pent opparbeidet med en frodig og skjermet hage, sittegrupper og beplantning. Bygningen er godt vedlikeholdt.PlanløsningStue: Romslig og innbydende stue med vedovn og plass til sofagruppe.Kjøkken: Moderne kjøkken med nye hvitevarer og god skap- og benkeplass.Soverom: Skjermet soverom (vendt mot bakgården) med garderobeskap.Bad: Pent bad med varmekabler.LeieforholdetLeiligheten leies ut delvis møblert.
Leietaker tegner eget strømabonnement.Hvem er du/dere? Dere er rolige, ikke-røykende og uten dyr. Dere er pliktoppfyllende og tar godt vare på leiligheten. Til gjengjeld får dere leie en flott bolig med «alt» i umiddelbar nærhet.Depositum Tre måneders depositum. Det opprettes depositumskonto i banken i leietakers navn.Visning etter avtale Henvendelser sendes via Finn med en kort beskrivelse av deg/dere, mobilnummer og eventuelle referanser fra tidligere leieforhold.Ser frem til å høre fra dere for å avtale visning!Innflyttingsdato kan diskuteres.
Type bolig
leilighet
Rom
1
Størrelse
48 m²
Pris
20 500 kr
Pris per m²
427 kr
Annonsen ligger på 0363 Oslo, Norway
Laster inn kart
Relatert boligannonse i Oslo