Publisert for 3 dager siden

2 rom leilighet på 40m² i Ottestad

2312 Ottestad, Norway

12 500 kr / måned

Leieperiode: Ubegrenset
Ledig fra: Så snart som mulig

Lys og nyoppusset sokkelleilighet til leie i Ottestad – ledig fra 01.06.2026

Lys og nyoppusset sokkelleilighet til leie i Ottestad – ledig fra Fin og nyoppusset sokkelleilighet i rolige omgivelser i Pershaugveien 27, Ottestad. Leiligheten har mange vinduer som gir godt naturlig lys og en luftig atmosfære, og ligger kun ca. 5 minutters kjøretur fra Hamar sentrum.Innhold:2 soverom med garderobeskapStue med åpen kjøkkenløsningKjøkken med keramisk koketopp, integrert oppvaskmaskin og kombikjøleskapNytt, flislagt bad med ny baderomsinnredning og vaskemaskinlaminatgulv og nymalte overflaterPanelovner i stue og soveromLeiligheten kan leies ut delvis møblert med sofa og enkeltseng etter avtale.Beliggenhet: Gangavstand til Kiwi, REMA 1000 og Europris. Nær bussholdeplass med gode forbindelser til Hamar og Stange. Fine turmuligheter i området, blant annet Ottestadstien.Utendørs:Liten uteplass foran leiligheten1 parkeringsplass inkludertLeievilkår:Husleie: kr 12 500 per måned – inkluderer strøm, nettleie, vann og avløpDepositum: kr 37 500 (3 måneder)Ingen NAV garanti 3 måneders oppsigelsestidØnskes langtidsleie (minimum 1 år)Ledig fra Ordensregler:Ikke røyk, ikke dyr, ikke barnRolig leietaker foretrekkes – stille etter kl. 22:00Utleier gjennomfører tilsyn hver 3. måned etter avtaleDet kreves:Referanse fra arbeidsgiverReferanse fra tidligere utleierKredittvurderingPasser best for én person, maks 2. Kun seriøse henvendelser.📞 Ta gjerne

Detaljert informasjon

Type bolig

leilighet

Rom

2

Størrelse

40 m²

Pris

12 500 kr

Pris per m²

313 kr

Kart

Annonsen ligger på 2312 Ottestad, Norway

Laster inn kart

Relatert boligannonse i Ottestad

leilighet på 65.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 65m²

2312 Ottestad, Norway

11 000 kr / måned

Nytt
leilighet på 49.0 m² med 1 soverom – Koselig oppholdsrom

1 rom leilighet på 49m²

2312 Ottestad, Norway

12 500 kr / måned

Utforsk boligutleiesøk i nærheten av deg